Výsledky 2024

09.06.2024 Mistrovství Evropy Masters 1 medaile
3. místo František Vlašic (jako člen smíšeného družstva) 


09.06.2024 Mezinárodní turnaj Sosznowiecz Polsko 5 medaile 
1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Aneta Ciencialová
2. místo Barbora Chromcová
3. Pavla Ciencialová
3. místo Jan Rusnák


09.06.2024 Krajský přebor Orlová 2 medaile 
2. místo Tereza Kavalíková
3. místo Jaroslav Prchal


25.05.2024 Mezinárodní turnaj Wolbrom 3 medaile
1. místo Tereza Kavalíková
1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Jaroslav Prchal


18.05.2024 Velká cena Ostravy 4 medaile
2. místo Zuzana Przybylová
2. místo Tereza Kavalíková
2. místo Jaroslav Prchal
3. místo Silvie Rusnáková


12.05.2024 Mezinárodní turnaj Sosznowiecz Polsko 4 medaile
2. místo Silvie Rusnáková
2. místo Barbora Chromcová
3. místo Jan Rusnák
3. místo Bartoloměj Balog 


11.05.2024 Judo talent Jihlava 1 medaile
2. místo Silvie Rusnáková


01.05.2024 Turnaj přípravek Hranice 2 medaile
1. místo Silvie Rusnáková
3. místo Nina Csíková


27.04.2024 Mezinárodním Mistrovství Slovenska veteránů Považská Bystrica 5 medailí
1. místo Inka Indráková
1. místo Bronislav Szuscik
2. místo Radek Krnáč
2. místo František Vlašic
2. místo Tomáš Kavalík 


27.04.2024 ČOKOLÁDOVÁ CENA ve Frýdku Místku 4 medaile
1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Pavla Ciencialová
3. místo Nina Csíková
3. místo Jan Rusnák


20.04.2024 Sokol Judo Cup Bratislava 4 medaile
1. místo Tereza Kavalíková
2. místo Silvie Rusnáková
3. místo Daniel Rusnák
3. místo Jaroslav Prchal 


20.04.2024 Evropský pohár veteránů Varšava 1 medaile
2. místo Inka indráková


14.04.2024 Mezinárodní turnaj Sosznowiecz Polsko 5 medailí
1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Nina Csíková
1. místo Pavlína Ciencialová
1. místo Aneta Ciencialová
2. místo Jan Rusnák 



13.04.2024
Velká cena Zdeňka Ludvíka Prostějov 3 medaile

1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Tereza Kavalíková
3. místo Daniel Rusnák


06.04.2024 Mezinárodní mistrovství Maďarska veteránů 1. medaile

3. místo Tomáš Kavalík


06.04.2024 Velká cena Raškovice 3 medaile

1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Jaroslav Prchal
2. místo Tereza Kavalíková


23.03.2024 Velikonoční turnaj Karviná 1 medaile

3. místo Pavla Ciencialová


17.03.2024 Mezinárodní turnaj Sosznowiecz Polsko  2 medaile

2. místo Silvie Rusnáková
3. místo Jan Rusnák


16.03.2023 Grand Prix Pezinok Slovensko 2 medaile
3. místo Silvie Rusnáková
3. místo Jaroslav Prchal  


11.03.2024 Grand Prix Masters Glivice 2 medaile
1. místo Inka Indráková
1. místo Hynek Koloničný 

02.03.2024 Grand Prix Slovakia Banská Bystrica 1 medaile

3. místo Jaroslav Prchal 


26.02.2024 Mezinárodní turnaj Sosznowiecz Polsko 7 medailí

1. místo Zuzana Przybylová
1. místo Karolína Deriková
1. místo Jaroslav Prchal
2. místo Nela Helisová 
2. místo David Vilém
3. místo Silvie Rusnáková 
3. místo Dominika Helisová



25.02.2024 Valentýnský turnaj Karviná 2 medaile

3. místo Leon Zorychta
3. místo Kristián Swaczyna


17.02.2024 Slezský pohár Opava 2 medaile

1. místo Silvie Rusnáková
1. místo Jaroslav Prchal 


03.02.2024 Velká cena Žiliny 1 medaile

1. místo Silvie Rusnáková 


20-21.01.2024 Velká cena České Třebové 2 medaile 

3. místo Zuzana Przybylová
3. místo Tomáš Palian